Reklama, Kolportaż ulotek, Plakatowanie, Hostessy - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto

Szanowni Państwo,

MediaDystrybucja to firma zajmująca się kompleksowym kolportażem, usługami reklamowymi oraz ogranizacją imprez i eventów.

Naszą misją jest skuteczne wypromowanie marki i produktu poprzez wykorzystanie nowatorskich, odważnych pomysłów oraz  zagwarantowanie  klientom unikalnych, a zarazem efektywnych kampanii reklamowych i informacyjnych.
 
Mamy zaszczyt  zaprezentować Państwu piękne repliki XIX - wiecznych bicykli, gdyż to sztandarowa i wyjątkowa oferta w okresie wiosenno-letnim. Stylowa reklama i kolportaż na bicyklach przykuwa zainteresowanie dosłownie każdego i jest interesującą ofertą dla firm, które chcą wypromować swoje usługi w oryginalny sposób, jednocześnie mając pewność, że przeznaczony budżet na reklamę szybko się zwróci.  
 
Projektujemy, realizujemy strategie reklamowe na podstawie analizy marki i produktu. Pomagamy zoptymalizować budżet, dobrać odpowiednie narzedzia promocyjne oraz czuwamy nad przebiegiem projektów, analizując skuteczność poszczególnych etapów. Wyciągamy wnioski i przedstawiamy raporty naszym klientom.
 
 
O kolportażu.....

Na rynku jesteśmy obecni od 1997 roku, a naszym głównym przedmiotem działalności były usługi dystrybucji i prenumeraty codziennych wydań gazet do klientów indywidualnych oraz firm.

Wykorzystując kilkunastoletnie  doświadczenie w tej branży postanowiliśmy stworzyć nowe, wysokiej jakości  standardy kolportażu i sprostać wymaganiom jakie stawia nam dzisiejszy klient.

Personel i znajomość obsługiwanego terenu to cechy, które nas wyróżniają. Funkcjonująca w naszej firmie rejonizacja oznacza, że każdy pracownik przydzielony jest do danego obszaru np. osiedla, dzielnicy, ulicy. Współpracujący z nami od lat kolporterzy zamieszkują w obsługiwanym rejonie, świetnie znają obszar swojego działania oraz mają dostęp do budynków i klatek schodowych. Nie musimy zatrudniać pracowników na poszczególne zlecenia, co oszczędza czas i daje pewność wykonania usługi przez osobę rzetelną i sprawdzoną. Stosowana organizacja pracy pozwala nam minimalizować koszty, a zlecone usługi realizować nawet w trybie natychmiastowym: dziś zlecenie - dziś wykonanie. 

Jakość realizowanych zleceń przez naszych pracowników  jest stale monitorowana. Przeprowadzamy kontrole wykonanej pracy na życzenie razem ze zleceniodawcą. To wszystko pozwala nam zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości za konkurencyjną cenę. Niniejszym oferujemy do Państwa dyspozycji budowaną przez lata bazę i doświadczenie w zakresie kolportażu, szczególnie  na terenie:

 

  • Gdańska, Sopotu, Gdyni
  • Rumi, Redy, Wejherowa, Słupska
  • Pruszcza Gd, Starogardu Gd, Tczewa, Malborka, Kwidzyna
  • Kolbud, Kościerzyny, Kartuz oraz okolice tych miast
  • Obszar całego kraju obsługujemy przy dużych przedsięwzięciach

 

MediaDystrybucja powstała w oparciu o nasze zainteresowania oraz pasję do tworzenia nowych standardów i stawiania sobie coraz wyższych poprzeczek. Jakość, którą ciągle rozwijamy wdrażamy w codzienną pracę, dlatego każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, podczas którego zaprezentujemy   zdobyte doświadczenie, solidność wykonania oraz błyskotliwe rozwiązania. Naszym celem jest dłuższa, partnerska współpraca z firmami, dlatego prace całego zespołu wykonywane są z  pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Realizujemy również zlecenia jednorazowe dla klientów prywatnych.

Wierzymy, że uznają Państwo naszą ofertę za atrakcyjną. Zachęcamy do kontaktu, wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na pytania oraz przedstawić szczegóły naszych projektów.

 

 

 

                                                                                                

 
Skontaktuj się z nami!

Copyright © 2011-2012 - MediaDystrybucja

Projekt i wykonanie: Strony Internetowe- ITelier
Administracja